Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Paski profilaktyczne do oczyszczania wstępnego 0,025 mm

24.90 

Perforowane, profilaktyczne paski metalowe wykonane z najwyższej jakości stali chirurgicznej. 

Paski służą do bezpiecznego usuwania kamienia i osadów z powierzchni korony zęba i przestrzeni stycznych.  Zastosowane okrągłe mikroostrza, rozlokowane wokół otworów na powierzchni aktywnej, gwarantują dokładne oczyszczenie, przy jednoczesnej ochronie szkliwa oraz istniejących wypełnień kompozytowych.

Zastosowane marginesy na krawędzi paska powodują, że usuwanie osadów staje się mniej inwazyjne w strefie poddziąsłowej. Szczególnie polecane są w przypadkach chorób przyzębia. Przed zastosowaniem pasków końcowych należy zastosować paski profilaktyczne wstępne.

Paski profilaktyczne do oczyszczania końcowego 0,025 mm

24.90 

Perforowane, profilaktyczne paski metalowe wykonane z najwyższej jakości stali chirurgicznej. 

Paski służą do bezpiecznego usuwania kamienia i osadów z powierzchni korony zęba i przestrzeni stycznych. Zastosowane okrągłe mikroostrza, rozlokowane wokół otworów na powierzchni aktywnej, gwarantują dokładne oczyszczenie przy jednoczesnej ochronie szkliwa oraz istniejących wypełnień kompozytowych

Brak marginesów na krawędzi paska, powoduje, że  usuwanie osadów staje się skuteczne w strefie poddziąsłowej. Przed zastosowaniem pasków końcowych należy zastosować paski profilaktyczne wstępne.